Sürücü Kursumuzda A1 Motosiklet, A2 Motosiklet ve B Sınıfı manuel ve otomatik vites ehliyet eğitimleri verilebilmektedir. Bu sürücü belgelerinden herhangi birini talep eden sürücü adaylarının kursumuza başvurarak kayıt yaptırmaları ya da bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Online ön kayıt başvurusu yapan adaylara ön kayıt avantajları ile kayıt yapılmaktadır. Sürücü Belgesi almak için gerekli şartlara sahip kişilerin kayıtları yapılır ve eğitim süreçleri başlatılır.

Cadde Sürücü Kursu diğer tüm özel eğitim kurumları gibi Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetimi ve gözetimi altındadır. Kursumuzda ders verdiğimiz ehliyet sınıfları için bilgisayar ve projeksiyon destekli ferah dersliklerde, genç ve uzman kadro ile profesyonel eğitim verilmektedir.

Teorik eğitimler hafta içi akşam saat 19:00 ve 21:00, hafta sonu saat 13:00 ve 16:00 arası verilmektedir. Sizlere sunduğumuz avantajlar için bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ehliyet sınavında teorik olarak Trafik Ve Çevre Bilgisi, Motor Ve Araç Tekniği, İlkyardım Bilgisi gibi 3 temel dersten sınava girmekteyiz. Sınavda bu 3 dersten toplam 50 soru sorulmaktadır ve toplam 50 sorudan 35 tanesini doğru yaparak 70 puan alınması gerekmektedir. Sınavda yapılan yanlışlar doğruları götürmemekte olup bu da kursiyerlerin avantajına bir durumdur. Bu sınavdan başarılı olan adayları birde direksiyon sınavı beklemektedir.

Şimdiye kadar çok sayıda kursiyeri ehliyet sahibi yapan sürücü kursumuz başarı oranını teorik ve direksiyon sınavlarında %95 - %98 gibi oranların altına düşürmemiştir. Bu başarının arkasında yenilikçi ve kaliteli eğitim anlayışı ve ekip çalışması bulunmaktadır. Peki Neden Cadde Sürücü Kursuna Gelmelisiniz...

En İyi Başarı Yüzdesi : %98 Başarı Oranı ile sizde ehliyet sahibi olacaksınız.

Bütçenize Uygun Ehliyet Fiyatları : Uygulamalı ve teorik eğitimlerimizi bütçenize uygun fiyatlar ile ayarlıyoruz.

Kolay Ulaşım : Kenan Evren Bulvarı üzerinde bulunan kursumuzun önünden çok sayıda belediye otobüsü ve minübüs geçmektedir.

Online Ön Kayıt İle Başvuru Avantajı : Sitemiz üzerinden online kayıt başvurusunda bulunan kursiyerler online kayıt avantajlarından faydalanabilmektedir. Online Ön Kayıt için Tıklayınız

Bilinçli Sürücü, Kazasız Gelecek İçin Cadde Sürücü Kursu

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 | AdanaCaddeSurucuKursu.com
Tasarım Kodlama Hepsi Adana