Teorik derslerimizde en iyi şekilde dizayn edilmiş ferah ve aydınlık sınıflarda projeksiyon cihazlarıyla görsel eğitim verilmektedir. İki hafta süren teorik eğitim tamamlandıktan sonra direksiyon eğitimlerimiz başlar. Şimdiye kadar yaklaşık olarak 20.000 kişi bizden aldığı eğitim ile ehliyet sahibi olmuştur. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %90 seviyelerindedir. Klasik kurs ortamından uzak, ticari kaygılardan arınmış olan kursumuzda trafik canavarı değil, trafik kural ve davranışlarını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücüler yetiştirmek misyonu ile hizmetlerimizi 2000 yılından beri sürdürmekteyiz.

Amacımız, Kullandığı taşıtı tanıyan ve taşıta hakim profesyonel sürücüler yetiştirmek. Ülkemizin acımasız trafik ortamında bilgi ve becerisini en üst seviyeye yükselten, aracına hükmeden, trafikte paylaşmasını bilen ve diğer yolu paylaşanların yaptıkları hataları engellemeyi becerebilen sürücüleri topluma kazandırmak.

Vizyonumuz; Sürücü adaylarımızın trafikte araç kullanırken karşılaşabileceği muhtemel tehlike veya risklerden kendisini ve aracını korumasını sağlayan teknik ve önlemleri alma becerisini kazandırmak, çağdaş bir trafik ortamını sağlayabilmek için katkıda bulunmak, trafikte karşılıklı saygı ve hoşgörü esasını benimsetip sürekliliği sağlamak.

Ana Hedefimiz; Adaylara gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi, alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler tarafından vererek, özgüveni yüksek, başarılı ve trafikte güvenli araç kullanan sürücü adayları yetiştirip diğer sürücü kurslarına da örnek olmaktır.

Bilinçli Sürücü, Kazasız Gelecek İçin Cadde Sürücü Kursu

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 | AdanaCaddeSurucuKursu.com
Tasarım Kodlama Hepsi Adana